INFOLINKA: Denne 9.00-21.00 0915 690 809

cukornička AMAZONIA, kostný porcelán

  • Výrobca: VILLEROY & BOCH
  • Kód produktu: 10-3514-0960
  • Dostupnosť: Na objednávku
  • 61,80€

ks


VILLEROY & BOCH

výrobca

Od roku 1748 sa nemecká spoločnosť Villeroy & Boch vyznačuje nadčasovou eleganciou, inovatívnym dizajnom a mimoriadnou kvalitou. Svojimi rozmanitými produktami, ktoré sú štýlovo a funkčne navrhnuté, výrobca keramiky vylepšuje obytné priestory po celom svete. Od kuchýň, kúpeľní, obývacích priestorov až po jedálenské stoly. Vďaka kombinácii tradície a inovácie sa spoločnosť Villeroy & Boch stala skutočnou prémiovou značkou životného štýlu. Spoločnosť, ktorá sa považuje za odborníka na vysokokvalitný porcelán, má v súčasnosti zastúpenie vo viac ako 125 krajinách sveta. A my vám ju s radosťou prinášame. Širokú škálu dokonalých a rozsiahlych kolekcií si môžete dopĺňať, čo vo vás prebudí zberateľskú vášeň. Porcelánová cukornička značky Villeroy a Boch je z kolekcie Amazonia a je vyrobená z prémiového kostného porcelánu.

Túto kolekciu pozláteného porcelánu je možné opísať ako okázalú, modernú a pestrofarebnú. Jej jednoduché formy sú ako stvorené pre farebný dekor s exotickým motívom, ktorý je navyše doplnený o zlaté linky.

Krásnu pestrofarebnú kolekciu môžete podľa fantázie kombinovať so sériami Amazonia a Amazonia Anmut, alebo ju doplniť o bielu kolekciu Anmut. 

- prémiový kostný porcelán krémovo bielej farby

- kalcinovaný kostný popol dodáva porcelánu veľkú odolnosť

- nepodlieha popraskaniu

- glazovaný pre atraktívny lesklý vzhľad

- zlaté linky sú na porcelán maľované ručne

- kvôli zlatým častiam nie je možné používať v mikrovlnnej rúre

- odporúča sa ručné umývanie

- rozmer: 0,23 l

Podobné produkty


Copyright © 2020 - AR DESIGN s.r.o | Všetky práva vyhradené